Stallyktor

Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor
Stallyktor

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STALLYKTOR, 2+1, 1900-talets första hälft, emaljerade skärmar, längd ca 60 resp 55 cm

Rost- och ytskador, en lykta saknar lock för eldosa

266503

2014-09-26