Cabasset

Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset
Cabasset

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CABASSET, tysk, 1600-tal, med kam, otydlig stämpel på brättet
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Slitage och korrosion

266515

2014-10-02