Hjälmar

Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar
Hjälmar

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJÄLMAR 2 st, svensk dragonhjälm m/1823 samt ytterligare en
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Skador slitage

266528

2014-10-02