Takarmaturer Fog & Morup

Takarmaturer Fog & Morup
Takarmaturer Fog & Morup
Takarmaturer Fog & Morup
Takarmaturer Fog & Morup

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Danmark, Fog & Morup, "Semi Tulip", vitlackerade, diameter ca 47 cm

Brusslitage, enstaka märken

266533

2014-09-26