Magnus Creutz oljemålning

Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning
Magnus Creutz oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CREUTZ, Magnus (1909-1989): Modellstudie, signerad Creutz, olja på duk, 55x46 cm

Skador

266534

2014-09-30