Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WRETLING, David (1901-1986): "Norrland", signerad David Wretling, terracotta, ca 54x62 cm
Smärre ytskador
266535
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här