Skänk 1800-talets andra hälft
2014-09-27
266544
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets första hälft, ådringsmålad, höjd ca 114, 108x42 cm
Lås saknas, ytslitage