Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HJÄLM, fransk, m/1858 för dragoner
Proveniens: Salnecke slott, Uppland
Slitage, skador, delar saknas
266546
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här