Drasnk dragonhjälm

Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm
Drasnk dragonhjälm

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HJÄLM, fransk, m/1858 för dragoner
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Slitage, skador, delar saknas

266546

2014-10-02