Oljemålning 1800-tal
2014-09-30
266548
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Holland, 1800-tal): Betande boskap, olja på pannå, 35x43 cm
Smärre krackelyr, ytsmuts