Sängstomme 1800-talets slut

Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut
Sängstomme 1800-talets slut

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, 1800-talets slut, järn, bemålad, detaljer i mässing, bredd ca 180x90 cm

Bruksslitage

266550

2014-09-27