Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGSTOMME, 1800-talets slut, järn, bemålad, detaljer i mässing, bredd ca 180x90 cm
Bruksslitage
266550
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här