Skrivbord David Rosén NK

Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK
Skrivbord David Rosén NK

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, skyltmärkt, David Rosén Nordiska Kompaniet 20, e mars 1953, med klaffar, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 74, bredd 80, total längd 200 cm

Nyckel finns att avhämtavid Utlämningen. Ytskador.

266554

2014-09-27