Mona Huss Wallin Stockholmsmotiv

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Ivar Lo:s park Södermalm i Stockholm, signerad och daterad M Huss W -89, numrerad 257/460, färglitografi, bladmått ca 65x72 cm

Ej ramad, fläckar

266558

2014-09-30