Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Stadsgårdskajen i Stockholm, signerad M Huss W, numrerad 388/435, färglitografi, bladmått ca 81x58 cm
Smärre märke
266559
2014-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här