Mona Huss Wallin stockholmsmotiv

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Stadsgårdskajen i Stockholm, signerad M Huss W, numrerad 388/435, färglitografi, bladmått ca 81x58 cm

Smärre märke

266559

2014-09-30