Lars Åberg färglitografier

Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier
Lars Åberg färglitografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅBERG, Lars (född 1940): (6), mapp "Leksaker", signerade L. Åberg, 111/290, färglitografier, 30x28 cm

266562

2014-09-27