Gustaf Brandelius Positivspelaren

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BRANDELIUS, Gustaf (1833-1884): "Positivspelaren", signerad och daterad G. Brandelius Düsseldorf 1859, olja på duk, 67,5x58 cm

266565

2014-09-27