Curt Sjöberg oljemålning

Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning
Curt Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖBERG, Curt (1911-87): Åstol, Bohuslän, signerad och daterad C. Sjöberg 87, olja på duk, 50x61 cm

266583

2014-09-27