Bengt Fransson oljemålning
2014-09-27
266584
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Dansen", signerad och daterad Bengt Fransson 86, olja på duk, 26x21 cm