Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CALLMANDER, Reinhold (1840-1922): (2) kopior efter Rubens, osignerade, olja på duk, 79x26 resp. 79x24 cm
PROVENIENS: Familjen Callmander
Smärre dukskador
266595
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här