Birgit Krafft Waesterberg oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRAFFT WAESTERBERG, Birgit (1902-1985): "Röd amaryllis", signerad och daterad Birgit Krafft W-Bg 1973, olja på pannå, ca 70x53 cm

266600

2014-10-01