Tavelramar
2014-10-01
266603
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAFISKA BLAD/FÖRGYLLDA RAMAR, 2 st, 1800-tal, interiörer, 54x42 cm vardera