Miniatyrbyrå senbarockstil

Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil
Miniatyrbyrå senbarockstil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, senbarockstil, 1800-tal, fanérad med valnöt, förgyllda beslag i form av rocailler och växtornamentik, svängd form, inläggningar av friser, höjd 30, 39x22 cm

Fanérskador

266613

2014-09-27