Oljemålning efter Kiörboe
Closed
2014-10-01
266617
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
KIÖRBOE, Karl-Fredrik (1799-1876), efter: Räv i vinterlandskap, olja på duk, 59x46 cm
Färgbortfall, krackelyr