Annica Pettersson oljemålning

Annica Pettersson oljemålning
Annica Pettersson oljemålning
Annica Pettersson oljemålning
Annica Pettersson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTERSSON, Annica (samtida): Stilleben med tulpaner, signerad Annica Pettersson -08, olja på duk, ca 64x64 cm

266618

2014-10-01