Senpaskanna silver empire

Senpaskanna silver empire
Senpaskanna silver empire
Senpaskanna silver empire
Senpaskanna silver empire
Senpaskanna silver empire
Senpaskanna silver empire

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

3 500 SEK

Kuvaus

SENAPSKANNA, silver, empire, Eggersen, Danmark 1800-talets första hälft, invändigt förgylld, höjd 9, 5 cm, vikt ca 95 g, sked i silver medföljer

Kuntoraportti

266624

Päivämäärä:

2014-09-27