Senpaskanna silver empire
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
SENAPSKANNA, silver, empire, Eggersen, Danmark 1800-talets första hälft, invändigt förgylld, höjd 9, 5 cm, vikt ca 95 g, sked i silver medföljer
Kuntoraportti
266624
Päivämäärä:
2014-09-27