Lennart Frisk oljemålning

Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning
Lennart Frisk oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRISK, Lennart (född 1943): Rådjur i landskap, signerad och daterad L Frisk -89, olja på duk, ca 80x100 cm

266625

2014-10-01