Arthur Bianchini oljemålning

Arthur Bianchini oljemålning
Arthur Bianchini oljemålning
Arthur Bianchini oljemålning
Arthur Bianchini oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Ångbåt till havs i natten, otydligt signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 63x53 cm

Smärre rispa över signaturen, ytslitage

266630

2014-10-01