Josef Spacek etsning

Josef Spacek etsning
Josef Spacek etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPACEK, Josef (1923-2001): Komposition, signerad J Spacek -91, monogramsignerad och daterad JS-91, 9/10, etsning, ca 25x48 cm

266631

2014-10-01