Sideboard Ib Kofod Larsen

Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen
Sideboard Ib Kofod Larsen

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, formgivet av Ib Kofod Larsen,1960-tal, teakfanér, fronten med 4 lådor och skåp, inredning med hyllplan, höjd 80, 259x49 cm

En kortsida med stötskador, smärre fanérskada

266648

2014-10-01