Målarstaffli

Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli
Målarstaffli

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MÅLARSTAFFLI, 1900-talets början, ek, höjd 218 cm
Proveniens, Endre Nemes/ Jan Brazda

Senare hjul, färgfläckar

266682

2014-09-27