Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Kvällsljus från Djurgården", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Krackeleringar

266687

2014-10-03