Ljuskrona Karl Johan
Valmis
2014-09-27
266694
| Korkein tarjous | 9 600 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, Karl Johan, för sex ljus, behängd med olikslipade prismor, delvis förgylld mässingsstomme, korgbotten med sparljus, höjd 86 cm
Elektrifierad, kompletterad, något omarbetad, smärre skador och slitage