Andersson Årfelt Steinberg färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962)/ ÅRFELT, Amalia(f. 1969)/ STEINBERG, Rolf(1900-tal): "Trio me tryck", signerad Mamma Andersson, Amalia Årfeldt, stämpelsignerad för Rolf Steinberg, färglitografi, PT, ca 47x57 cm

266703

2014-10-03