Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, bronserat, träskuren dekor, stenskiva, höjd 74, diamter 48 cm
Slitage och skador, skiva med lagningar
266719
2014-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här