Einar Forseth oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Stormy day, Delphi", signerad och daterad E Forseth 27, olja på duk, etikettmärkt a tergo "artist Einar Forseth Stockholm - Sweden Oil-P 1928 Stormy day Delphi", 50x60 cm
266724
2014-10-03