Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Stormy day, Delphi", signerad och daterad E Forseth 27, olja på duk, etikettmärkt a tergo "artist Einar Forseth Stockholm - Sweden Oil-P 1928 Stormy day Delphi", 50x60 cm

266724

2014-10-03