Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, färglitografi, 57x69 cm

266728

2014-10-03