Carl Kylberg färglitografi
2014-10-03
266728
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KYLBERG, Carl (1878-1952): Landskap, signerad, färglitografi, 57x69 cm