Edit Gustafsson oljemålning

Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning
Edit Gustafsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSSON, Edit (1886-1968): Dam med hårband, signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, 45x37 cm

Ramskador

266730

2014-10-03