Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAFSSON, Edit (1886-1968): Dam med hårband, signerad Edit Gustafsson, olja på pannå, 45x37 cm
Ramskador
266730
2014-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här