Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, s.k girandoler, 14 k guld, fasetterade vita och rosaröda stenar, möjligen 1800-talets första hälft, höjd 7 cm, vikt ca 20,8 g
Tennlödningar, stenar med skador
266748
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här