Nils Nilsson, Folkvisa, olja

Nils Nilsson, Folkvisa, olja
Nils Nilsson, Folkvisa, olja
Nils Nilsson, Folkvisa, olja
Nils Nilsson, Folkvisa, olja
Nils Nilsson, Folkvisa, olja
Nils Nilsson, Folkvisa, olja

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSSON, Nils (1901-1949): "Folkvisa", signerad NN, olja på duk, 81x65

266752

2014-09-28