Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Modell vid fönster, signerad S.Möller, olja på duk, 64x53 cm

Dukskada, vågig duk

266765

2014-10-03