Hängskåp 1700-tal
2014-09-28
266769
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÄNGSKÅP, 1700-tal, intarsia av rotfanér, beslag i mässing, höjd 73, 75x30 cm
Slitage