Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, otydligt daterad, olja på duk, 113x161 cm
Krackeleringar
266770
2014-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här