Lars Kemner oljemålning

Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KEMNER, Lars (1919-2007): Stilleben med humrar, signerad och daterad Lars Kemner 1936, olja på duk, 87x114 cm

Kuntoraportti

266776

Päivämäärä:

2014-10-04