Bokhylla skåp Yngve Ekström

Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström
Bokhylla skåp Yngve Ekström

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKHYLLA, SKÅP, 1950-tal, Yngve Ekström för Westerberg Möbler AB i Tranås, "Krus", teak, beslag i mässing, vardera höjd ca 187, 100x47 cm

En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre slitage och skador.

266780

2014-09-28