Bokhylla skåp Yngve Ekström
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKHYLLA, SKÅP, 1950-tal, Yngve Ekström för Westerberg Möbler AB i Tranås, "Krus", teak, beslag i mässing, vardera höjd ca 187, 100x47 cm
En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre slitage och skador.
266780
2014-09-28