Vitrinskåp Yngve Ekström "Krus"

Vitrinskåp Yngve Ekström
Vitrinskåp Yngve Ekström
Vitrinskåp Yngve Ekström
Vitrinskåp Yngve Ekström
Vitrinskåp Yngve Ekström
Vitrinskåp Yngve Ekström

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1950-tal, Yngve Ekström för Westerberg Möbler AB i Tranås, "Krus", teak, beslag i mässing, höjd ca 187, 100x47 cm

En nyckel finns att avhämta vid Utlämningen. Smärre slitage och skador.

266783

2014-09-28