Indianska rotarbeten

Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten
Indianska rotarbeten

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLÄTADE INDIANARBETEN, Arizona, New Mexico, 1950-70-tal, 5 skålar och korgar, 6 underlägg, varierande format, PROVENIENS: Christina Stenius samling

Enstaka skador

266802

2014-10-02