Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FLÄTADE INDIANARBETEN, Arizona, New Mexico, 1950-70-tal, 5 skålar och korgar, 6 underlägg, varierande format, PROVENIENS: Christina Stenius samling
Enstaka skador
266802
2014-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här