CF Reuterswärd grafik

CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik
CF Reuterswärd grafik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) Kompositioner i orange, signerade Reuterswärd, färglitografier, bladmått 60x84 cm vardera, oramade

Smärre kantstöt

266805

2014-10-03