Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Gumma med spinnrock, signerad O Ribot, olja på duk, 69x90 cm

Dukskador

266813

2014-10-03