Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
HURTS, plast, Stile, Italien, Anna Castelli Ferrieri, etikettmärkt "STILE Neolt Italy", på hjul, höjd 56, 43x40 cm
Skador: Slitage, märken
Slitage, kanstskador
266814
2014-09-28